TBB Reklam Yasağı Yönetmeli Uyumlu Avukat Web Sitesi Tasarımı

Hukuk, Adalet, Gaziantep Anlaşmalı, Çekişmeli Boşanma, Ceza, işçi, tazminat, idari dava, velayet, miras, tüketici avukatı

TBB Reklam Yasağı Yönetmeli Uyumlu Avukat Web Sitesi Tasarımı

Web sitesine sahip olan kişiler veya kurumlar, diğer yöntemlerle ulaşamayacakları kişilere bu kanal aracılığıyla kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler. Yeni avukat olmuş birisi sadece kartvizit olarak bir internet sitesi açabileceği gibi, daha kalabalık bir kadroyla hizmet veren hukuk büroları da hizmet verdikleri alanlarla ilgili bilgi paylaşımlarına da yer verilen kapsamlı bir site oluşturabilirler. Her durumda kurulacak sitenin Barolar Birliği reklam yasağı yönetmeli uyumlu avukat web sitesi olması zorunludur.

Avukat Kişisel Web Sitesinin Faydaları

Görünümü düzenli olarak değişecek dinamik bir site tasarımı potansiyel müvekkiller üzerinde de olumlu bir etki sağlar. Güncellenen hukuk bilgilerine ve yaşanan deneyimlere yer verilen ve müvekkil yorumlarının da olduğu sayfalar, siteyi ziyaret eden müvekkiller üzerinde kurumsal imajınız açısında da pozitif etki gösterir. Mobil cihazlarla uyumlu bir site, 7/24 açık bir ofis olarak düşünülebilir.

Yoğun bir şekilde çalışan ve zamanının büyük bir kısmını ofis dışında geçirmek zorunda olan avukatlar için sürekli açık bir adresin olması son derece değerlidir. Barolar Birliği reklam yasağı yönetmeli uyumlu avukat web sitesi istenmeyen rekabet şartlarının avukatlık mesleğini zedelememesi için çok ince ve hassas detaylara sahiptir. Güven veren, akıcı ve anlaşılır bilgilerle zenginleştirilmiş ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan internet sitesi geniş kitlelere ulaşabilecek etkiye sahiptir. 

Arama motorları üzerinden gerçekleştirilen işlemlerden sadece bir internet sitesine sahip olan kişi ya da kurumlar yararlanabilirler. Çağımızın en temel ihtiyaçları arasında yer alan “Erişilebilirlik” açısından gerekli olan internet siteleri, geleceğe güvenle bakmak isteyen işyeri sahiplerinin öncelikli tercihi olmayı sürdürmektedir.

Barolar Birliği reklam yasağı yönetmeli uyumlu avukat web sitesi kurmak isteyenlerin konusunda deneyimli, daha önceki siteleri başarıya ulaşmış ve reklam yasağı yönetmeliği hakkında bilgi sahibi firmalardan destek alması tavsiye edilir. Kısa zaman içinde hayata geçirilen web sitesi uygulamaları mobil cihazlarla uyumlu ve sosyal medya kanallarıyla entegre olarak da kullanılabilir. Güvenli iletişim kaynağı olan internet siteleri sanal bir ofis olarak da düşünülebilir.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu gönderiyi paylaş

Call Now

WhatsApp
Avukata Soru Sor
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?